Exemplary Honor Roll

Grade 12

Daniel Anthony Blain, Mark Andrew Borland, Michael Job Brandt, Jacob Steven Chamernick, Nicolas Dean Cicchi, William Parker Durie, Sara Ann Furlong, Dezera Faith Galvin, MacKenzie Camile Hartl, Joseph Martin lozzo, Abby Nicole Leerssen, Luke Randall Lundell, McKenzie Ann Maki, Abbey Darlene McDonald, Corey Joseph Mohn, Caylee Mae Osborne, Cole Jeffrey Provinzino, Kayleen Marie Schacht, Miranda Nicole Sibell, Jennifer Patricia Steel, Lindsey Marie Tario, Michelle Lynn Tario, Brett Henry Wheeler Vesel, Madeline Rae Warner, Dena Jean Wiljanen, Reygan Faith Wivoda, Cassidy Elisabeth Young

Grade 11

Claire Ann Furlong, Ashley Rose Jarmer, Emily Kay Johnson, Olivia Lauren Lund, Dominic Angelo Marchetti, Jenaiya Elizabeth Maydan, Meghan Frances Minne, Erin RaeLynne Molick, Cady Elaine Rancourt, Marissa Margaret Versich, Dominic Ian Warzecha

Grade 10

Nova Sway Ahlbom, Ayva James Burkes, Ashley Lynn Ciochetto, Jacie Brianne Clusiau, Medea Danielle Clusiau, Kailee Ann Copple, Kaitlyn Justine Fosso, Tatijana Genevieve Krasaway, Emily Elizabeth Marchetti, Emma Ruth Mekkes, Caroline Ava Rue

Grade 9

Kylee Anne Huusko, Lauren E. Jackson, Taylea V. Martin, Courtney L. Massich, Jacqueline Elle McDannold, Larae L. OBrien, Lydia Ellen Tronnes

Grade 8

Nicolo Z. Cianni, Abigail J. Halvorson, Noah J. Laitala, Emery Jayne Maki, Miriam Elena Milani, Ava Rose Pederson, Madison Karen St. George, Geli Maree Stenson

Grade 7

Aune Carolelynne Boben, Sierra May Christy, Desiree M. Diiorio, Annika Marie Jivery, Justine Ann McDannold, Grace K. McDowell, Ava Lauren Rusich

A Honor Roll

Grade 12

Carter William Anderson, Allison Mae Beck, Lexi Marie Bexell, Sidney Lyn Caroon, Abbigale June Chacich, Joseph Paul Dwyer, Abby Jo Edstrom, Sarah June Rochelle Gilbo, Juliea Vi Greenwood, Justin Terrence Johnson, Sydney Suzanne Jolowsky, Nathan William-Elias Jones, Bobbi Pauline Jotter, Nycholas Eric Kallsen, MaKayla Kay Lease, Jaden Blaise Mankus, Ryan Jacob Osborne, Emily Marie Paulsen, Hayley Catherine Raatsi, Faith Ann Silvia, Gracie Johanna Stimac, Elizabeth Joy Tuomi, Eve Marie Turner, Tawney Lynn Welch

Grade 11

Rhiannon Rose Childs, Anna Claire Elias, Mariona Garcia Dalmases, Morgan Karen Hanson, Andrew M. Hoppe, Ariel Elizabeth Jacobson, Hannah Ashley Marie Kaim, Owen K.J. Lewis, Tyler Austin Mendoza, Zukran Jama Mohamud, Kristina Brooke Peroceski, Elizabeth Renee Riley, Noah Anthony Vinopal

Grade 10

Mayson Xavier Brown, Kirsten Rae Bushnell, Carly Jo Clusiau, Kaleah Alexis Crego, Elyssa Kay Durie, Itzel Franco Garcia, Haley Marie Hawkinson, Mia Angela Johnson, Dorothy Gwendolyn Kearney, Aman Majumdar, Brody Jay Maki, Parker William Maki, Kaitlyn Marie Palm, Jagger Yale Pulling, Aysia Love Skalsky, Trinity Marie Stuntebeck

Grade 9

Gabriella K. Alaspa, Ella K. Berg, Bailey V. Broker, Eva Marie Carol Carlson, Mallory J. Greenwood, Aaron Daniel Hadrava, Mellanie Mae Heikkila, Mya Nichelle Henry, Kayla Rayne Iwanski, Jacob E. Jensrud, Drew Jagger Kubena, Rylee Anna Kuusisto, Emma R. LaVigne, Cora J. Lien, Annika Kay Lundell, Ayden L. McDonald, Benjamin P. McDowell, Emmaley C. Powell, Kasey J. Renskers, Addie Elizabeth Rikkola, Lola (Lou) Ann Roberts, Zachary Richard Rusich, Mirabella Jo Scaia, Isabelle Marie Smith, Hailey Ann Sorensen, Mia M. Stone, Ayva Anne Terzich, Alison E. Trullinger, Thomas William Warwas

Grade 8

Tristen Boris Babich, Matthew Paul Barta, Talia Mae Carlson, Cameron James Current, Thomas R. Hagen, Madelynn D. Helms, Tanaya M. Henry, Kya Sky Huewe, Christina Agnes Jacobson, Grace Christie Kearney, Madison Katherine Magnuson, Dane A. Mammenga, Emily Jaelyn Mattson, Morgan Alexi Mattson, Rebecca Ann Palm, Benjamin Thomas Philips, Payton M. Premo, Chloe Ellen Price, Autum R. Rajkovich, Katherine Elizabeth Reckmeyer, Lela Ann Rikkola, Amber Lindy Stein, Lindsay Marie Steinbrecher, Abigail Anna Sullivan, Alora F. Valento, Sabine M. Wetzel

Grade 7

Jorie R. Anderson, Brielle Merrie Babich, Edric Omar Cardona, Livia Grace Cicchi, Sienna J. Corradi, Lauren Gianna Dargontina, Lara I. Dwyer, Libby Kathryn Elias, Macie JoAnn Emerson, Reese Avery Fisher, Sam J. Gabardi, Corbin A. Giroux, Sophia Louise Halter, Addison B. Hess, Lillian Ruth Hughes, Cecelia Renee Hyatt, Audrey A. Johnson, Connor J. Johnson, Jack Roger Jones, Ella Katelyn Kalisch, Cassidy M. Koski, Brielle M. Lind, Elisabeth Brianne Moberg, Kloie Jane Piekarski, Luke M. Pocquette, Ava Marie Price, Sydney E. Scipioni, August Miller-Grey Spiering, Jocelyn R. Strukel, Katherine Jean Toewe, Isabela J. Vincent, Justin Taylor Walker

B Honor Roll

Grade 12

Hannah Love Anderson, Allison Elisabeth Juliette Burleson, Austin Carleton Campbell, Jadyn Lawrence Colbaugh, Riley Ryan Collins, MaKenzie Jo DelGrande, Anna Nicole Engelson, Aingeal Marie Felty, Collin Dale Folstad, Francis Woodrow Fuenffinger, Nicholas Michael Furlong, Maria Lynn Gherardi, Hanna Dorothy Giroux, Sydney Elizabeth Haben, Autumn Marie Hamre, Rylee Ann Hauta-Seppala, MacKenzie Jean Hoffmann, April Iva Howell, Leyton Reed Hugger, Ayshia Su Husmann, Reese Richard Jansen, Dylan Tyler Jesperson, Hanna Jean Knuckey, Caden Eugene Kochevar, Kayd Perry Lease, Johnathan Wayne Lee, Trevor Dean Leppanen, Nicholas Allen Louhi, Anikka Jean Mattonen, Nathaniel James Milani, Madeline Jean Minerich, Daniel Ryan Moberg, Carsen Reed Monnier, Cassie Marie Otto, Crissa Elizabeth Paolo, Riley Frank Pernat, Mary Elizabeth Peterson, Macie Marie Pierson, Bradley Joseph Powell, Codeih Robert Ernest Powers, Sara Jayne Rasch, Carter Jakob Rikkola, Amaiyah Ava Rose Robinson, Alyssa Kate Sallila, Ryne Thomas Sampson, Carter James Smith, Hunter Robert Sorensen, Hannah Louise Stahl, Ethan Thomas Stuntebeck, Ash James Tindal, Elijah Ray Word

Grade 11

Heaven Lee Anderson, Koby Jakob Bergan, Allie Elizabeth Bussey, Isabel Faye Cameron, Isaac David Colbaugh, Gracie Ann Gabardi, Mariah Leigh Hall Yost, Rylie Jean Hanson, Lily May Hess, Austin Alexander Hill, Madyson Lee Hopke, Mateo Hortiguela-Torroba, Peter Wolf Jensen, Ethan Craig Johnson, Xavier Brock Johnson, Elaine Marie Kainz, Madison Lynn Lampton, Jesse Lee Laue, Gunnar Gene Lindstrom, Kourtney Ann Manning, Alayna Mary Miller, Morgan LeeAnne Mitchell, Chase James Musich, Joseph David Paver, Mallory Katherine Pierce, Morgan Christine Pucely, Sarah Marie Ronchetti, Meghan Joanne Roy, Eli Don Rudolph, Kya Aspen Rybachek, Ryanne Erin Sauer, Savannah Catherine Schmelzer, Daniel Jay Schwartz, Natalie Marie Skorich, Joey Marcus Staniger, Ellie June Stein, Christopher Jon Tureson, Gabriela Jo Vincent, Brianna Marie Weierke, Marisa Joy Whiteside, Matthew Adam Woods, Mitchell John Ziemba

Grade 10

Joseph Karl Allison, Alyssa Noelle Apel, Rachel Lynn Irean Ballek, Garion Alexander Bates, Hailey Jo Brant, Kendra Jeannine Bushnell, Bethany Alece Carlsen, Emma Rose Carlson, Makenzie Alexis Clough, Eli John Erickson, McKenna Ann Folstad, Samantha Marie Gordon, Jack Edward Grzybowski, Julia Lynn Gwash, Matthew Glenn Hartl, Sydnee Shea Harwood, Paige Makayla Hendrickson, Isaac James Hildenbrand, Shelby Ann Hughes, Jackson Lee Johns, Samuel John Juidici, Rylie Marie Kallsen, Cassidy Devyn Kampsula, Chloe Nicole Lamphere, Jasmine Diane Larson, Trevor James Lehman, Caitlin Taylor Maki, Conner Thomas-Richard Marschalk, Maria Rose Minerich, Aiden John Moberg, Naomi Elaine Murden, Nicholas Lawrence Nobens, Timothy Matthew Paolo, Jeffrey Daniel Passeri, Alii Ann Peterson, Nora Rose Petrich, David Michael Platt, Emma Elaine Rempert, Mykaiyla Catherine Reuber, Maddie Jean Rewertz, Mackenzie Marie Sandberg, Meghan Elise Savage, Hunter Lawrence Sayre, Joseph Nicholas Senich, Joshua Ryan Sersich, Jacob Thomas Stahl, William Oscar Stenson, Faith Christine Tuin, Kaitlynn Emilie Turner, Gavin David Valento, Dominic K. Todd Versich, Jaden Elizabeth VonBrethorst, Serinity Marie Wellman, James Taylor Yanez, Justin Reid Yuretich, Milica Zdravkovic

Grade 9

Kaitlynn F. Adams, Reilly J. Benedict, Reghan J. Berg, Shaye M. Brant, Megan Marie Bussey, Jake B. Camell, Marina Jolie Cardona, Vincent T. Carlson, Kimber Ellen Carpenter, Dayna Casey, Olivia Mary Lou Clusiau, Deetra W. Davis, Alexis Meghan Dobson, Taylor Ann Marie Doree, Hailee B. Elven, Cooper Thomas Emerson, Julia Rose Platen, Madison Marie Furin, Julia Marie Gherardi, Kaden Arthur Haglin, Treytan J.Hartl, Nicholas J. Horvath, Toby Thomas Inforzato, Alexis Ann Jarvis, Zoe Melissa Kriske, Osten D. Kruchowski, Zachary John Larsen, Harrison C. Law, Natasha R. Niesen, Alvine Prudence Njounang, Ian Ivan Norris, Hailey J. Pajunen, Ava M. Paoletti, Jadyn S. Pearson, Evan J. Radovich, Ethan Hunter Roy, Sadey Marie Rudolph, Matthew John Sandness, Joseph David Scipioni, Mia K. Stish, Levi James Talbott, Andrew Darwin Thompson, Tara Diane Tiburzi, Ethan Jack Trenberth, Daimyen Cayne Vaerconum, Lola Jean Valeri, Jolene K. VanAnda, Cecilia Claire Warzecha, Tyler J. Westerberg, William Martin Zollar

Grade 8

Caleb B. Anderson, Reese Malena Aune, Carter L. Bungarden, Sophia K. Cook, Mikal Crawford, Rylie M. Daniels, Tiffany S. Davis, Emily A. Determan, Christian Raymond Dickson, Emma A. Dolinich, Logan E. Drews, Stefanie Mae Dutton, Rylie Jane Forbord, Beau Mitchell Frider, Logan Michael Gietzen, Ethan J. Hendrickson, Brittani Hicks, Cole Micheal Hughes, Ava M. Johnson, Avalon Johnson, Carly Pamela Kolden, Bryson Wells Larrabee, Jack Charles Manchester, Teah Marie Marx, Hunter James Morris, Brianna Terise Munoz, Zachary D. Phaneuf, McKenzie Jayne Powell, Claire Ann Rewertz, Monroe Loreai Rewertz, Nathan J. Rude, Preston Allen Sladek, Peyton John Taylor, Joseph Thomas Terzich, Elijah William Turner

Grade 7

Ethan T. Aune, Jack Thomas Bautch, Bryanna R. Bennett, Wesley Bergstedt, Jerzee L. Birmes, Kody J. Birmes, Gracie Gail Burgess, Zander J. Buroker, Lonnie Jon Buske, Luke J. Camell, Jagger Alan Carpenter, Finley James Cary, Carter Joseph Collins, Ethan D. Eskeli, Drew E. Forer, Brady Steven Fosso, Tyler John Fosso, Jordan Elizabeth Fredette, Jack Joseph Gabardi, Tamera Rae Gosser, Kristina C. Halvorson, Macy J. Hoover, Michael G. Horack, Rachael R. Johnson, Hayden Elaine Kemp, Ian W. Kirk, Hilda E. Knuckey, Justina J. Kruchowski, Parker H. Kruchowski, Blaydon J. Kubena-McCue, Lilia Elaine Lantz, Vincent James Marchetti, Christian M. Massich, Frank Loic Mbomda, Landon J. McClellan, Annalee Louise McLaughlin, Breanna Mejia, Luke T. Mekkes, Taite Daniel Murden, Luke Alexander Nelson, Kasey J. Niskanen, Stella M. Opacich, Symone LaNisa Perez, Dawson William Peterson, Ryder A. Petrie, Alexander T. Plombon, Alexis Victoria Prescott-Walters, Timothy Clayton Ranta, Drew M. Raukar, Riley J. Ricketson, Abigail Elizabeth Roed, Nicholas A. Ruzich, Mia Ann Savage, Noah Schacht, Peyton Thomas Schinderle, Isabella Beverly Schmelzer, Aiden James Shepherd, Aryssa Nicole Sirjord, Oliver I.B. Stevens, David Joseph Strukel, Delaney Jo Stuntebeck, Miriam Grace Theisen, Cole L.Thomsen, Owen Trullinger

0
0
0
0
0

Recommended for you

Load comments