12th grade

4.000 - EXEMPLARY HONOR ROLL

Nyah Skye Adams, Daniel Anthony Blain, Mark Andrew Borland, Abbigale June Chacich, Jacob Steven Chamernick, Sara Ann Furlong, Dezera Faith Galvin, Sarah June Rachelle Gilbo, MacKenzie Camile Hartl, Leyton Reed Hugger, Reese Richard Jansen, Bobbi Pauline Jotter, Abby Nicole Leerssen, Luke Randall Lundell, McKenzie Ann Maki, Corey Joseph Mohn, Caylee Mae Osborne, Harley Kevin Parks, Hayley Catherine Raatsi, Sara Jayne Rasch, Faith Ann Silvia, Eve Marie Turner, Madeline Rae Warner, Dena Jean Wiljanen, Reygan Faith Wivoda, Cassidy Elisabeth Young

11th grade

4.000 - EXEMPLARY HONOR ROLL

Anna Claire Elias, Claire Ann Furlong, Ariel Elizabeth Jacobson, Emily Kay Johnson, Olivia Lauren Lund, Tanner Joel Maki, Dominic Angelo Marchetti, Jenaiya Elizabeth Maydan, Meghan Frances Minne, Erin RaeLynne Molick, Cady Elaine Rancourt, Meghan Joanne Roy, Marissa Margaret Versich,

10th grade

4.000 - EXEMPLARY HONOR ROLL

Nova Sway Ahlbom, Jacie Brianne Clusiau, Medea Danielle Clusiau, Kaitlyn Justine Fosso, Dorothy Gwendolyn Kearney, Tatijana Genevieve Krasaway, Aman Majumdar, Emily Elizabeth Marchetti, Emma Ruth Mekkes, Jagger Yale Pulling,

9th grade

4.000 - EXEMPLARY HONOR ROLL

Kylee Anne Huusko, Kayla Rayne Iwanski, Lauren E. Jackson, Taylea V. Martin, Jacqueline Elle McDannold, Isabelle Marie Smith, Lydia Ellen Tronnes,

8th grade

4.000 - EXEMPLARY HONOR ROLL

Abigail J. Halvorson, Noah J. Laitala, Madison Katherine Magnuson, Emery Jayne Maki, Dane A. Mammenga, Miriam Elena Milani, Ava Rose Pederson, Chloe Ellen Price, Geli Maree Stenson,

7th grade

4.000 - EXEMPLARY HONOR ROLL

Aune Carolelynne Boben, Sierra May Christy, Desiree M. Diiorio, Libby Kathryn Elias, Sophia Louise Halter, Annika Marie Jivery, Justine Ann McDannold, Grace K. McDowell, August Miller-Grey Spiering, Eleanor E. Toma

12th grade

3.999 - 3.667 - “A” HONOR ROLL

Lexi Marie Bexell, Austin Carleton Campbell, Nicolas Dean Cicchi, William Parker Durie, Abby Jo Edstrom, Francis Woodrow Fuenffinger, Nicholas Michael Furlong, Sydney Suzanne Jolowsky, Nathan William-Elias Jones, Nycholas Eric Kallsen, MaKayla Kay Lease, Abbey Darlene McDonald, Emily Marie Paulsen, Cole Jeffrey Provinzino, Hannah Louise Stahl, Gracie Johanna Stimac, Lindsey Marie Tario, Michelle Lynn Tario, Brett Henry Wheeler Vesel, Tawney Lynn Welch

11th grade

3.999 - 3.667 - “A” HONOR ROLL

Isabel Faye Cameron, Mariona Garcia Dalmases, Morgan Karen Hanson, Mateo Hortiguela-Torroba, Owen KJ Lewis, Tyler Austin Mendoza, Alayna Mary Miller, Sarah Marie Ronchetti, Morgan Ann Wangensteen

10th grade

3.999 - 3.667 - “A” HONOR ROLL

Ayva James Burkes, Kendra Jeannine Bushnell, Kirsten Rae Bushnell, Emma Rose Carlson, Ashley Lynn Ciochetto, Makenzie Alexis Clough, Kailee Ann Copple, Kaleah Alexis Crego, Elyssa Kay Durie, Itzel Franco Garcia, Mia Angela Johnson, Brody Jay Maki, Parker William Maki, Nora Rose Petrich, Mykaiyla Catherine Reuber, Caroline Ava Rue, William Oscar Stenson, Trinity Marie Stuntebeck

9th grade

3.999 - 3.667 - “A” HONOR ROLL

Gabriella K. Alaspa, Ella K. Berg, Megan Marie Bussey, Jake B. Camell, Marina Jolie Cardona, Eva Marie Carol Carlson, Taylor Ann Marie Doree, Cooper Thomas Emerson, Julia Rose Flaten, Mallory J. Greenwood, Aaron Daniel Hadrava, Mellanie Mae Heikkila, Mya Michelle Henry, Jacob E. Jensrud, Drew Jagger Kubena, Rylee Anna Kuusisto, Emma R. LaVigne, Cora J. Lien, Annika Kay Lundell, Courtney L. Massich, Ayden L. McDonald, Emmaley C. Powell, Kasey J. Renskers, Addie Elizabeth Rikkola, Ethan Hunter Roy, Sadey Marie Rudolph, Zachary Richard Rusich, Matthew John Sandness, Mirabella Jo Scaia, Mia M. Stone, Ayva Anne Terzich, Alison E. Trullinger, Thomas William Warwas

8th grade

3.999 - 3.667 - “A” HONOR ROLL

Tristen Boris Babich, Nicolo Z. Gianni, Cameron James Current, Thomas R. Hagen, Tanaya M. Henry, Christina Agnes Jacobson, Grace Christie Kearney, Teah Marie Marx, Emily Jaelyn Mattson, Morgan Alexi Mattson, Rebecca Ann Palm, Benjamin Thomas Philips, McKenzie Jayne Powell, Payton M. Premo, Katherine Elizabeth Reckmeyer, Claire Ann Rewertz, Monroe Loreai Rewertz, Lela Ann Rikkola, Madison Karen St. George, Amber Lindy Stein, Lindsay Marie Steinbrecher, Abigail Anna Sullivan, Sabine M. Wetzel

7th grade

3.999 - 3.667 - “A” HONOR ROLL

Brielle Merrie Babich, Zander J. Buroker, Lonnie Jon Buske, Edric Omar Cardona, Livia Grace Cicchi, Lauren Gianna Dargontina, Lara I. Dwyer, Macie JoAnn Emerson, Reese Avery Fisher, Sam J. Gabardi, Corbin A. Giroux, Kristina C. Halvorson, Cecelia Renee Hyatt, Audrey A. Johnson, Connor J. Johnson, Ella Katelyn Kalisch, Hilda E. Knuckey, Cassidy M. Koski, Parker H. Kruchowski, Lilia Elaine Lantz, Brielle M. Lind, Frank Loic Mbomda, Luke T. Mekkes, Elisabeth Brianne Moberg, Kloie Jane Piekarski, Alexander T. Plombon, Luke M. Pocquette, Ava Lauren Rusich, Sydney E. Scipioni, Jocelyn R. Strukel, Miriam Grace Theisen, Katherine Jean Toewe

12th grade

3.000 - “B” HONOR ROLL

Carter William Andrew Anderson, Allison Mae Beck, Michael Job Brandt, Allison Elisabeth Juliette Burleson, Sidney Lyn Caroon, Jadyn Lawrence Colbaugh, Patrick George Degnan, MaKenzie Jo DelGrande, Joseph Paul Dwyer, Anna Nicole Engelson, Collin Dale Folstad, Maria Lynn Gherardi, Hanna Dorothy Giroux, Juliea Vi Greenwood, Sydney Elizabeth Haben, Autumn Marie Hamre, MacKenzie Jean Hoffmann, April Iva Howell, Ayshia Su Husmann, Dylan Tyler Jesperson, Justin Terrence Johnson, Johnathan Wayne Lee, Trevor Dean Leppanen, Tyler Lauri Dean Maki, Jaden Blaise Mankus, Madeline Jean Minerich, Carsen Reed Monnier, Ryan Jacob Osborne, Cassie Marie Otto, Riley Frank Pernat, Macie Marie Pierson, Codeih Robert Ernest Powers, Carter Jakob Rikkola, Amaiyah Ava Rose Robinson, Alyssa Kate Sallila, Ryne Thomas Sampson, Miranda Nicole Sibell, Carter James Smith, Hunter Robert Sorensen, Ethan Thomas Stuntebeck, Ash James Tindal, Elizabeth Joy Tuomi, Maria Rose Wangensteen

11th grade

3.000 - “B” HONOR ROLL

Allie Elizabeth Bussey, Joshua Michael Cannata, Rhiannon Rose Childs, Isaac David Colbaugh, Joshua Raynold D’Ambrogio, Gracie Ann Gabardi, Mariah Leigh Hall Yost, Elliana Marie Hamblin, Lily May Hess, Austin Alexander Hill, Andrew M. Hoppe, Autumn Jean Isaacs, Xavier Brock Johnson, Hannah Ashley Marie Kaim, Elaine Marie Kainz, Madison Lynn Lampton, Jesse Lee Laue, Morgan LeeAnne Mitchell, Chase James Musich, Joseph David Paver, Kristina Brooke Peroceski, Brady William Petrangelo, Mallory Katherine Pierce, Morgan Christine Pucely, Eli Don Rudolph, Ryanne Erin Sauer, Cheyenne Jo Schmelzer, Savannah Catherine Schmelzer, Daniel Jay Schwartz, Natalie Marie Skorich, Joey Marcus Staniger, Ellie June Stein, Christopher Jon Tureson, Gabriela Jo Vincent, Noah Anthony Vinopal, Devin Allan Warren, Brianna Marie Weierke, Tatiana Marie Willey, Mitchell John Ziemba

10th grade

3.000 - “B” HONOR ROLL

Joseph Karl Allison, Garion Alexander Bates, Hailey Jo Brant, Mayson Xavier Brown, Carly Jo Clusiau, McAyla Lorene Demaris, Eli John Erickson, Mauricio Robert Fridlund, Jack Edward Grzybowski, Alexis Rose Gwash, Elsa Anne Kathleen Halverson, Sydnee Shea Harwood, Haley Marie Hawkinson, Isaac James Hildenbrand, Shelby Ann Hughes, Tyler Mark Jonassen, Rylie Marie Kallsen, Chloe Nicole Lamphere, Jasmine Diane Larson, Trevor James Lehman, Ethan Patrick Lund, Conner Thomas-Richard Marschalk, Kylee Jane McLaughlin, Maria Rose Minerich, Aiden John Moberg, Naomi Elaine Murden, Nicholas Lawrence Nobens, Tyler Anthony Nynas, Justyne Rennae Orazem, Kaitlyn Marie Palm, Timothy Matthew Paolo, Alli Ann Peterson, Emma Elaine Rempert, Erick Rian Sanborn, Mackenzie Marie Sandberg, Meghan Elise Savage, Hunter Lawrence Sayre, Joseph Nicholas Senich, Joshua Ryan Sersich, Aysia Love Skalsky, Fredrick Robert Sklors, Jacob Thomas Stahl, Natalie Nacole Stimac, Hannah Marie Thornton, Faith Christine Tuin, Mariah Ann Unger, Dominic K. Todd Versich, Jaden Elizabeth VonBrethorst, Serinity Marie Wellman, Justin Reid Yuretich, Milica Zdravkovic

9th grade

3.000 - “B” HONOR ROLL

Kyle J. Albrecht, Jeremy Andresen, Griffin W. Benedict, Reilly J. Benedict, Reghan J. Berg, Shaye M. Brant, Bailey V. Broker, Vincent T. Carlson, Kimber Ellen Carpenter, Olivia Mary Lou Clusiau, Deetra W. Davis, Alexis Meghan Dobson, Connor Anthony-Steven Dudek, Hailee B. Elven, Madison Marie Furin, Julia Marie Gherardi, Ryley Jacob Grunenwald, Kaden Arthur Haglin, Toby Thomas Inforzato, Alexis Ann Jarvis, Osten D. Kruchowski, Zachary John Larsen, Harrison C. Law, Benjamin P. McDowell, Alexis Christine Munger, Alvine Prudence Njounang, Hailey J. Pajunen, Ava M. Paoletti, Cooper Wayne Peake, Jadyn S. Pearson, Evan J. Radovich, Alli J. Raukar, Lola Ann Roberts, Hailey Ann Sorensen, Taylor M. Spence, Mia K. Stish, Rose Marie Theisen, Tara Diane Tiburzi, Ethan Jack Trenberth, Lola Jean Valeri, Tyler J. Westerberg

8th grade

3.000 - “B” HONOR ROLL

Zaraely R. Adams, Caleb B. Anderson, Reese Malena Aune, Matthew Paul Barta, Carter L. Bungarden, Talia Mae Carlson, Rylie M. Daniels, Emily A. Determan, Logan E. Drews, Stefanie Mae Dutton, Rylie Jane Forbord, Beau Mitchell Frider, Mercedes Ann Furin, Logan Michael Gietzen, Maiah J. Gustafson, Destiny Shai Hegdahl, Madelynn D. Helms, Ethan J. Hendrickson, Brittani Hicks, Marija A. Isaacs, Ava M. Johnson, Avalon Johnson, Emma Nicole Kivela, Carly Pamela Kolden, Brodey Douglas Lamere, Bryson Wells Larrabee, Andrew M. Lees, Lucas L. Lopac, Matthew S. McCollor, Ryan Richard Nash, Alicia Ann Petrich, Zachary D. Phaneuf, Austin Angelo Pierce, Peyton J. Powell, Autum R. Rajkovich, Preston Allen Sladek, Lily Louise Slatten, Peyton John Taylor, Joseph Thomas Terzich, Alora F. Valento, Ava Rae Weyrauch, Benedict Francis Zollar

7th grade

3.000 - “B” HONOR ROLL

Jorie R. Anderson, Ashton McKay Angove, Bryanna R. Bennett, Wesley Bergstedt, Jerzee L. Birmes, Kody J. Birmes, Gracie Gail Burgess, Jagger Alan Carpenter, Finley James Cary, Sienna J. Corradi, Ethan D. Eskeli, Drew E. Forer, Brady Steven Fosso, Tyler John Fosso, Jordan Elizabeth Fredette, Jack Joseph Gabardi, Tamera Rae Gosser, Alex Rodriguez Hanegmon, Addison B.Hess, Macy J. Hoover, Michael G. Horack, Dylan Michael Horvath, Lillian Ruth Hughes, Hunter R. Johnson, Rachael R. Johnson, Jack Roger Jones, Cristian Joseph Karakash, Hunter Kochevar, Blaydon J. Kubena-McCue, Madisyn J. Larson, Vincent James Marchetti, Christian M. Massich, Landon J. McClellan, Annalee Louise McLaughlin, Breanna Mejia, Taite Daniel Murden, Luke Alexander Nelson, Kasey J. Niskanen, Tasha Kay O’Neil, Stella M. Opacich, Dawson William Peterson, Ryder A. Petrie, Jayne Helene Phelps, Alexis Victoria Prescott-Walters, Ava Marie Price, Timothy Clayton Ranta, Riley J. Ricketson, Nicholas A. Ruzich, Genesis Christine Sanderson, Mia Ann Savage, Peyton Thomas Schinderle, Aiden James Shepherd, Aryssa Nicole Sirjord, Mileena Mary Sladek, Oliver I. B. Stevens, Reese Susanne Story, David Joseph Strukel, Delaney Jo Stuntebeck, Isabela J. Vincent, Justin Taylor Walker

0
0
0
0
0

Recommended for you

Load comments